Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ochrana WIFI.

Mám internet od UPC. Protoze syn si koupil notebook ,zakoupil jsem router TP-Link WR542G aby mohl na inet. Zjistil jsem, ze je nekdo napojeny na moje wifi. Mam Win 7.Nevim jak toho parazita zarazit. Poradte prosim. Treba i jen odkazem kde se o tom dozvim vice. Diky.
Mam kabel od modemu zapojeny do routeru. Z routeru pak vedu kablik do stolniho PC. Nema to byt opacne? Pak bych ale nemohl propojit PC s routerem. Je tam jen jedna zdirka. A nikde ve Win jsem nenasel informace a moznost nastaveni routeru. Ani v prirucce k Win7 jsem nic nenasel.

Zabezpečenie privátnej WiFi by mala byť samozrejmosť.

No fakticky by bolo zaujímavé vedieť, aký bol spôsob získania informácie o neoprávenom použití WiFi pripojenia neznámym votrelcom.
S ohladom na detilný popis káblikov a počtu zdírek predpokladám že sledovaním prevádzky to nebude.