Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Synchronizacia zvuku a obrazu v Pinnacle 14

Kúpil som si kameru -Panasonic HDC-HS60 - a mam program pinnacle 14 ultimate pre video problém mam taký že keď dám s kamery do pinnaclu nahratý film tak dej filmu ide pozadu v porovnaní zo zvukom,neviem tento problém odstrániť.
Ak sa dá pomôžte - SONNY.
Zmena predmetu, pôvodne: Potrebujem poradiť. (fleg)

prepni v nastaveniach programu master stream z video/audio na NONE,prípadne si nájdi na webe miniprogram wincapture od microsoftu,pochádza z directx SDK a zmeň tie nastavenia pomocou tohto programu-na niektorých inštalačkách od pinnacle bol tento miniprogram prítomný v adresári addons/utils,pokial sa to rozsynchronizováva,znamená to len jediné -pc hardware nestíha,pokial je to ťahané cez firewire,tak pomôže len zmeniť radič firewire na radič s čipom Texas Instruments