Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Pomoc

Dobrý den, mám možná hloupý dotaz, no nemůžu přijít na to kde se nastavuje, při psaní textu(kdekoliv), mi kursor(ta čárka co vám tam bliká při psaní), při použití šipek mi strašně pomalu přeskakuje přes písmenka, než dojedu na konec řádku, je to celá věčnost, jak se to prosím dá zrychlit? Mám win7

Ten nadpis dotazu je provokace. Zkus to napsat znovu a lépe.
Pokud to sám nezvládneš vymyslet, přečti si pokyny na stránce pro vložení dotazu. (host)

mám možná hloupý dotaz

To opravdu máš, "Pomoc" je nicneříkající.. :-|

Hlavně, že se při zadání dotazu objeví: Pište výstižně předmět. Napište přesně, čeho se dotaz týká. Předměty typu "Pomozte plz" nebo "Dotaz" nejsou příliš vhodné, protože nic neříkají o vašem problému a těžko pak můžete očekávat včasnou odpověď.