Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Snížení HW požadavků her

Ahojte, jen mě napadlo jestli by se nějakou utilitkou nedali třebaz jen mírně snížit požadavky her obecně či konkrétně(grafické požadavky,požadavky na procesor,...) Děkuji

Neřekl bych, že je to kravina.. Catalyst (Amd vision engine control) přeci umí hw požadavky hry do určité míry snížit..
Nebo třeba i moded driver pro GMA950 uměl prakticky znásobit herní výkon a to přece MUSEL být podobný princip.

ne, je to něco jako když bys chtěl aby uhlí který váží na káře 800Kg vážilo jen 50Kg aby trabant takovou zátěž uvezl lépe. To zvýšení výkonu by v tomhle případě znamenalo dát do trabanta motor dejme tomu z favorita, ale jeho kastle (zbytek tvýho PC/ntb) by na to nestačila

nekecej. Gamebooster je jen pikačuovina pro dementy, co mají rozesraná wokna různými softy. Nezrychluje HW ani mu nepřidává funkce (např. Vyšší shadery), jen pokilluje jiné běžící tasky, což frikulíni berou jako zrychlení.