Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sofware na tvorbu komiksu

Ahoj
Hledám nejaký software, ve kterým by se daly delat komiksy. Comics life nebo jak se to jmenuje sem uz stahoval, jenomze v tom se neda malovat, jen pridavat fotky. Chtel bych si usetrit práci s malovaním pokazdý stejny postavy jenom v jiny pozici. Prot me napadlo ji namalovat v Adobe Flash CS5, dat ji kosti a posunout. Ale to taky neni uplne vono.
Proto se chci jen zeptat jestli nejaky software neexistuje.
Diky za rekakce

Nedávno tu psal kmochna o pluginu do PhotomontVoice. Jestli to umí i komixy nevím. To by se asi musely "nadíbat" obrázky z toho filmu.
Vložíš obrázek, kde budou Asterix, Obelix, Panoramix a Mix, načež to celé rozpohybuješ, naděláš obrazovky a máš komix "Asterixova dobrodružství na Tahiti".