Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PotPlayer Update

Zdravím,
mám nainstalovaný PotPlayer 1.5.26392-x64. Vydávané updaty (např. poslední 1.5.26978) nerozlišují 32 nebo 64 verzi. Jsou tedy "univerzální"? Je jedno, jestli se nainstalují na 32 nebo 64 bitovou instalačku? Díky za odpověď. L.

tak pokud to updater nerozlišuje, mělo by to být pro oboje. jestli máš player nainstalovaný v 64bit adresáři program files, tak do něho vidí pouze 64bit aplikace, 32bitová čičmunda bude redirektovaná na \Program Files (x86) a bude si myslet, že je v program files= vyhodí to chybu.

---
svým způsobem u playeru bude jedno jako verzi- obecně player rozdíl nevyužije.

Player je nainstalovaný v 64bit adresáři program files, po spuštění updatu se ten opravdu cpe do \Program Files (x86) a vyhodí chybu (vyberte adresář obsahující PotPlayer-32 bit). Pokud update nasměruju do 64bitového adresáře, tak vyplivne hlášku, že pack obsahuje update pouze pro 32bitovou verzi. Takže verze 64 ven z PC, verze 32b dovnitř. Díky