Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Prohlížení videa v Google Chrome

ahoj dost sem si zvykl na google chrome a nechci ho měnit, ale mám problém... nespustím v něm žádné video! zkoušel sem přeinstalovat a nic, v opeře mi video normálně jde tak proč nefunguje v google chrome? nemá někdo nějakej nápad?
Diky moc

Měl jsem stejný problém a pomohlo mi:

Úprava hardwarové akcelerace
1. Klikněte na tlačítko Start, na příkaz Ovládací panely a potom dvakrát klikněte na panel Zobrazení.
2. Na kartě Nastavení klikněte na tlačítko Upřesnit a potom na kartu Poradce při potížích.
3. Jezdec Hardwarová akcelerace přesuňte do polohy Žádná a pak kliknutím zrušte zaškrtnutí políčka Povolit kombinování zápisu.
4. Klikněte na tlačítko OK a potom opět klikněte na tlačítko OK.

Poznámka: Tento postup grafickému adaptéru zabrání v tom, aby naprogramoval hardware nesprávně, může však dojít ke ztrátě některých funkcí zobrazení a jeho výkonu. Hardwarovou akceleraci lze sice nastavit na vyšší hodnotu než Žádná a umožnit využívání funkcí a zvýšení výkonu, takové nastavení však zvyšuje riziko opakování problému. Chcete-li dosáhnout maximální stability, ponechejte hardwarovou akceleraci vypnutou.

viz. Řešení potíží pro pokročilé uživatele, Metoda 2: Úprava hardwarové akcelerace