Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Velikost složky

Ahoj, nedá se nějak ve win7 zapnout v průzkumníku kromě zobrazování velikosti souborů i zobrazování velikosti složek? Abych si mohl například seřadit složky podle velikosti? Přišlo by mi to docela užitečné. Díky

V průzkumníku nevím, ale v Total Commanderu když si v konfiguraci zapneš volbu "řazení složek jako soubory" a při zobrazených podrobnostech označíš složky mezerníkem (kromě označení to i zároveň zjistí i velikost složky) tak je pak můžeš seřadit i podle velikosti (nepřerovnávají se průběžně během označování ale až po novém seřazení - třeba přepnout sestupně/vzestupně. To sčítání trochu trvá, proto to běží na pozadí).

[http://pc.poradna.net/file/view/5286-rsltc-gif]

PS: už někdo někdy našel v průzkumníku něco užitečného?