Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nootebook Asus F5R nejde zapnout

Ahoj mam problem. Vcera jsem si rikal ze si po delsim case procistim NB. Tak jsem to udelal vsechno zapojil nekolikrat prekontroloval a zapl jsem, ale nenabehla mi obrazovka proste cerno ale NB jel. Tak jsem to vypnul a zapojil spravne dratek. Bohuzel NB uz nejde zapnout. Zkousel jsem vytahnout baterku . Taky zapnout jenom pomoci napajeni ze site ale nepomohlo. Nevi nekdo co s tim? Dik

Skúste to všetko napísať ešte raz,
a tak,
aby sme aj my (nielen Ty) vedeli, čo ste vlastne spravili.

S objasnením:
- Čo to znamená: "ze si po delsim case procistim NB..."
- - " - : "jsem to vypnul a zapojil spravne dratek"

A hlavne, prečo ste vyberali akumulátor.

a zapojil spravne dratek

LOL :D
Jaky dratek? Pravdepodobne si to odpalil. Dratkom alebo nejak inak. Oprava sa ani nemusi financne oplatit (doska stoji jak novy NB). Tak tie dratky skontroluj este raz a poriadne, prip. napis jaky presne dratek si kam zapojil blbo, a co si vlastne s tym notebookom robil (co si cistil a jak).
Ale uz ho asi nerozchodis. Skus servis alebo niekoho ineho nech ti to skontroluje co si zapojil a kam.