Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fujitsu Siemens AMILO PRO v3505 wifi

Dobrý den,
do notebooku FSC amilo pro V3505 s Win XP pro SP3 jsem si koupil wifi:
wireless 4965AGN
Launch manager ji ale nevidí ... BlueTooth zapne ale wifi ne .. a ani tlačítkem ji nemůžu zapnout a program Intel PROset wifi mi píše že ji mám zapnout ... ale já vážně nevím jak když .. ve správci hardwaru ji windows vidí i ovladače normálně nainstaloval ale prostě ji nedokážu hardwarově zapnout ... prosím poraďte jeli to chyba moje nebo chybo ntb že ji nepodporuje díky moc

nešlo by prosím Vás ji zapnout třeba v registru ? a nebo pokud bios položku Wireless přeskakuje tj že na ni nemůžu najet a ani změnit její hodnotu i když má hodnotu enabled a i když ovladače vše je vše ji vidí jen nejde HW zapnout tak je nekompatibilní ?