Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asus eee 1005HA

prosím poraďte mám asus eee 1005HA a nejako sa mi dodrbala baterka nechce sa mi nabiť na 100% len na 80% neviem či to môže byť životnosťou alebo v čom? a dosť rýchlo sa vybije noťas má 1,5 roka
plus ešte ďalší problém, keď v noťasi nemám baterku, len je pod prúdom stane sa občas to, že sa z ničoho nič vypne (a nie je to spôsobené elektinou):(
ĎAKUJEM ;-)

Niekedy nechápem ľudí,
čo robia veci inak, ako je obvyklé. Resp, odporúčané v návode.
(Teda, pokiaľ nejde o vynálezcov.)

Predpokladám, že tam máš program Super Hybrid Engine
Vidíš to jednak v systray,
a jednak je súčasť StartUp-u.
Je to Asus technológia, ktorá pracuje pri pripojenom akumulátore,
v spolupráci s adaptérom tak,
aby bol koordinovaný spôsob práce s NB, teda výkon CPU, jeho vyťaženie - optimálne,
vo vzťahu k akumulátoru - a jeho stavu.
Teda aj výdrži akumulátoru.

Je na užívateľovi, akú alternatívu si zvolí.

(Ale, alternatíva s vybratým akumulátorom - to je naozaj vydarený experiment.)

Čítaj:
http://www.asus1005ha.com/super-hybrid-engine-asus -1005ha/