Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém se souborem expand.exe

Ahoj, při instalaci programů mě to píše že mám chybu 102, když sem se dívala na netu na její definici zjistila sem, že mi chybí soubor expand.exe .. ten sem našla kde má být a když sem ho zkoušela smazat nebo dát nový napsalo mi to že potřebuju oprávnění ale správce jsem já.. nemá někdo s tímto skušenosti?? nepomohlo ani přeinstalování celého systému

jojo nejde mě instalace google chroome a ještě mám docela spomalený systém, nevím jestli to spolu souvisí. jsem si přeinstalovala systém a od té doby, že mi ten soubor chybí, ale když se podívám do složky System32 tak tam ten soubor je. Ale při instalaci prohlížeče se mi ta chyba ukazuje pořád a nebo se instalační soubor nespustí vůbec

Co presne instalujes a co presne to vypise?

P.S. ked sa pozeras do systemovej zlozky tak si najprv deaktivuj skryvanie pripon aby bolo jasne ze tam mas subor so spravnym nazvom a nie nejaky expand.exe.exe
Ked tam mas expand.exe, tak ti predsa nechybi. Mozes si na neho aj kliknut pravym a vlastnosti ze ci tam budu informacie a ze ci tam je uvedene ze to je od MS a jaka verzia toho suboru to je.