Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní pc nebo XBOX 360

Ahoj,chci se zeptat o kolik ma xbox horší grafiku než hry na pc,jelikož nejsme prachatá rodina,nebudeme utracet 30 k za pc... chtěl bych se prostě zeptat jesli je xbox takovej shit a jakou ma grafiku

No nějak takové "zařízení" na hry se tu válí, ale pokud jde mladej hrát tak si vždy vybere PC.
Osobě jsem taky pro PC/zvyk a navíc nastavení grafiky ...........
Jinak slušnější sestava nemusí být za 30000,-.