Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Webspell

Ahoj zalozil jsem si novy web kde je nainstalovany webspell pgcz.clanweb.cz

Chtel bych se zeptat jak zmenim to menu napr. bych vymazal to Awards nebo treba prejmenoval Members na Clenove ?? Kzdy se prihlasim jako admin an te strance tak nikde nevidim jak toto upravit jen pridat novinky atd nevite jak na to ???

No, jestli umíš jen nainstalovat aplikaci a zjistit, co tvůrce redakčního systému dovolil měnit v administraci, tak ti asi (zatím) není pomoci. Tento systém neznám a nevím, jestli umožňuje nějak "snadno" měnit položky v menu a pod, ale jak jsem nakoukl k webspellu tak tam mluví o vicejazyčné verzi rozhraní včetně českého... Tak si to zkus nainstalovat znovu, v čestině...
BTW: menu je řešeno jako obrázky, takže by se musely vygenerovat znovu (nebo přemalovat)...