Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PostScript - učebnica

Viete niekto o HTML učebnici PostScriptu? Jedná sa mi o jednoduchú grafiku na kreslenie čiar a písanie textu. Našiel som nejaký konvertor, ale ja potrebujem syntax jazyka. Nič viac nepotrebujem. Prípadne ak viete ešte ako tento súbor odoslať do tlačiarne (ak to podporuje). Program na prevod na nepodporujúcu tlačiareň si hádam už nájdem. Keď som hľadal, tak som našiel nejaký konvertor PDF <> PostScript.

IMHO, keď si pred zadaním otázky vyberiem kategóriu, tak pri zadávaní otázky by mala byť už predvolená.

No ešte tomu celkom nerozumiem, ale nejako sa v tom popozerám. Ako si tam pri letmom preletení dokumentom chýbali príkazy, videl som len popisy všeličoho, ale príkazy nikde, nevadí, ešte si to pozriem. A ešte sa chcem spýtať, či by sa sem nedal hodiť nejaký krátky PostScriptový súbor, aby som videl ako vlastne vyzerá.