Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefunkcni cd,dvd

Dobry den uz delsi domu mi nefunguje mechanika nenacita cd ani dvd,preinstaloval jsem vistu SP2 amyslel jsem,ze se timto problem opravi,ale ne,nasel jsem si na netu jak odstranit ten problem pomoci low a upper filter ,ale ty ja v registru vubec nemam pak jsem si nasel nejaky program,ktery mi ukazuje ze mam poskozene registry a ovladace filtru.Stahl jsem si vistu recovery ma to 120 MBa,ale nevim jak to spustit,kdyz mi nejde dvd mechanika a neni tam zadny soubor .exe abych to mohl spustit?Myslite ,ze vindows recovery tento problem vyresi?Take jsem se snazil sehnat pouze ovladace cd,dvd mechaniky,ale nikde nejsou ani na strankach asusu?Mam ASUS F3Ke vista 32 bit mchanika TS-L 632h ata rozhrani .Mam i originalni recovery cd jak ovladace tak system,ale nejde to spustit bez funkcni dvd mechaniky?Dik moc

kdyz ji zasunu do notasu tak se na chvili rozsviti zelene svetilko a hned zhasne,jen to nacita cd a jako by se to protacelo a po case jsou cd velmi tepla takze zadne ovladace k tomu nepotrebuju?Jeden znamej tam zkousel v registrech neco s filtrama,ale pry tam vubec nejsou,da se nekde sehnat a stahnout ten registr pro dvd mechaniku,mozna neni znicena,protze mu to tam jednou nacetlo dvd,rikal,ze jsou rozhaseny registry tak nevim jestli se to musi cele preinstalovat nebo staci koupit jinou mechaniku a zkusit ji vymenit obavam se ze to bude delat to samy kdyz jsou spatny registry