Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto prečo mi nejde ani jedna hra ?

ahoj..nejde mi ani jedna hra,jednoducho ziadna. Ja sa velmi PC nerozumiem

mam takyto PC:

microsoft windows Professional, Verzia 2002, Service Pack 3

AMD Ahtlon tm)64x2 Dual

Core Processor 4200+

2.21GHz, 3.25GB RAM

NVIDIA GeForce 6800 Series GPU

chcel by som vediet preco mi nejde ziadna hra a co presne by som popripade kupit nove.....dakujem za rady

Rok a půl staré téma - zámek. (Kurt)

suhlasim s tym nadomnou
mozno ze si si nenainstaloval novu grafiku to by to vsetko mohlo vysvetlovat mozno pc ide naïntegrovanej grafike ktoru ma kazde pc alebo problem zo zvukovou kartou ja naozaj nieviem kludne problem je v tom ze si si necrackol hru ale to ta uz podcenujem