Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno jaký linux pro netbook

Dobrý den, kámoška si koupila nějaký netbook s windows ce 6 v AJ, a chtěla by to po mě přeinstalovat její jedno na co hlavně když to bude v cz a bude to všechno fungovat. Není na tom bohužel nikde napsaná ani značka vžádu je jen tabulka s parametry
máto tedy CPU: WM 8505 300MHz, display 7"tft 800*480, ram ddr2 128MB, jinak to má wifinu čtečku karet asi i 3g modem a hdd 2GB takže system by mel mit maximálně 500MB

Asi se budeš divit ale jde.
Addroid 1.5 ,1.6 ,Linux třeba zagooglit :D A v češtině. Koupil jsem ho z aukra a ¨je to takkový přerostlý Ipod ale na net a excel, world bohatě stačí. Má vstup na SD kartu takže kapacita je omezená pouze velikosti SD nebo SDHC karty.
Jinak spokojenost.

Tam, pri tej inštalácii - nielen bootmanagera - do internej pamäte,
ale aj pri príprave SD karty (nestačí len naformátovať),
sú viaceré "finty".

Ak chceš ňou nahrať image.
Radšej sa do toho nepúšťaj.
Zažil by si veľa sklamaní.
(Ale, po tom všetkom, na konci je úspech.)