Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook bez zapojení do el. sítě nefunguje

Zdarvím, mám problém zřejmě s baterií. Je nabitá na 67% a dále se nenabíjí a notebook bez zapojení do el. sítě nejede. Počítač mám rok a půl (Lenovo ideapad U350). Náhodou jsem dnes v procesech ukončoval některé úkoly, které zabíraly moc paměti, např Nokia Ovi. Nemohl jsem vypnout něco důležitého? Obnova systému nic nevyřešila.

Předem díky za odpověď. :)

to ti začalo se vypínat až po ukončení procesů ? to ne .. to by nemělo mít vliv na výdrž baterie spíš jestli není baterka úplně v pasti .. zkus program everest najed do /počítač/řízení spotřeby/ a napiš jaký máš opotřebení baterie, jmenovitou, plně nabitou a aktuální kapacitu baterie a zjistíme jestli je to baterií

tam mu naučtujou diagnostiku a dopravný a bude to k litru. Nejjednodušší je si někde půjčit baterku a vyzkoušet. na baterii už záruka nebude. Samozřejmě pokud je to vada desky tak reklamovat..viděl bych to ale spíš na tu baterku.

Ahoj, mám stejný problém na Asus UL30A, rok starý. Ledka nabíjení bliká místo svícení a když vypojím kabel, PC se okamžitě vypne. Zkoušel jsem vyndat/zandat baterku a beze změny. Ještě včera baterka vydržela v pohodě 6+ h...

podle everestu: úroveň opotřebení baterie = 19%, stav baterie = 32% (dolní mez)
jmenovitá kapacita = 84000mWh
plně nabitá kapacita = 67419mWh
aktuální kapacita = 21570mWh

Takže asi na reklamaci..