Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AVG - hlásí planý poplach a blokuje program

AVG je ten nejodpornější antivirový program na světě, já ho nepoužívám, ale jsem nucen pracovat ne PC, kde je AVG nainstalováno. Neustále hlásí planý poplach u jednoho souboru, který rozhodně virem není co je horší, brání mi ho používat. AVG se nedá lehce vypnout, a i když ho vypnu přes správce úloh, pořád ten soubor blokuje. Zkoušel jsem taky vypnout jednotlivé komponenty, ale marně. Poraďte mi, co mám dělat??!

Změna předmětu, původně: AVG (host)

blba rada, ale nepouzivat AVG. :-/

sam jsem mel podobny problem a bylo to jedine reseni.

muzes zkusit: v kazdem nebo temer kazdem antivirovem programu je moznost si nadefinovat vyjimky a tam kde jsou ty vyjimky nadefinovany, tak se AV nediva a tudiz se zbavis falesnych poplachu pro ten urcity program, ktery si tam nadefinujes.

AVG takovou moznost take melo, ale neraduj se, v AVG8 to nefungovalo, takze at jsi si navolil co chtel, stejne ti to antivirak sejmul a k souboru si ztratil pristup. :-D
Vyresila to az odinstalace AVG!
- treba jim to v novejsi verzi uz funguje ???

(Jinak kdyz uz je tu dotaz na antivirovou problematiku, tak toto (moznost nadefinovat vyjimky) vyzaduji od antiviru jako jednu ze zakladnich, novy Avast 6 to umi, je docela rychly, nicmene si nerozumi s javovskyma aplikacema a necha vytuhnout cele PC, takze letel taky. Asi je vazne nejlepsi nepouzivat antivir zadnej :-/ )