Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem záloha programů

Ahojte, jde něják udělat jakousi zálohu všech nebo jenom mnou vybraných programů, kterou bych potom nainstaloval na nějáký počítač aniž bych musel u každého programu podstupovat samostatnou instalaci? Jde o to, že mám PC s Windows 7 64bit verzi a hru Assassin's Creed II. Ta se mi bohužel na tomto systému seká. Mám taky předobjednaný další díl téhle hry a nehodlám tolerovat aby se mi taky sekala, takže pokud se mi sekat bude, tak jdu na 32bit verzi. No ale mám tady docela hodně programů a nechce se mi je potom všechny znova instalovat.

Doufám, že jsem to napsal srozumitelně

S Vaší sestavou je nesmysl, abyste přecházel na 32b verzi systému - hrám to nepomůže. Jak moc se hra seká? Nestačí nastavit menší detaily? Vaše grafická karta není z nejsilnějších. Jiné hry se nesekají? Není systém zaneřáděný? Zkoušel jste stáhnout nejnovější ovladače na grafickou kartu?

Seká se to tím způsobem, že třeba s tou postavou běžím a najednou se hra zasekne na místě. Plášť té postavy ještě poletuje, ale jakoby všechno zamrzlo. Detaily mám na minimu. Navíc na XP jsem to rozjel na plné detaily. Jiné hry jako CoD: Black Ops, Crysis 2 MP Demo, BattleField Bad Company 2, Medal of Honor atd. mi jedou na slušných detailech a nesekají se. Systém pravidelně čistím CCleanerem, nepoužívané programy mažu, jako antivirus mám NOD 32 a SpyBotem to projíždím tak 3x za měsíc. Ovladače mám přímo ze stránek výrobce přesně pro svůj systém.