Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hardware pro 3D modeling a rendering

Dobrý den,
mohli byste mi prosim poradit, ktery operacní system a grafickou kartu byste doporucili pro 3D modelovani a rederovani
foto snimku a animaci?
Mnohokrat dekuji
Změna předmětu, původně: hardware pro 3D modeling a rendering, (shark.jd)

pouzivam cinemu, 3D studio, archiCAD, autoCAD, photoshop a illustrator.v pocitacich se moc nevyznam a nevim co presne bude nejvic zatizene pri vystupech renderingu a na co bych se mel nejvice zamerit - samozrejme graficka karta a pamet, ale mohl byste mi doporucit? to se bude odvijet od procesoru tam mam taky dilema - jestli bude lepsi Intel nebo AMD. dekuji

Ač sám zapřisáhlý "áemďák", na tyto aplikace musím doporučit spíš Intel. Jako grafiku něco z profi akcelerátorů (vyšší cena, ale optimalizace pro výše uvedené programy), nebudeš-li to dělat profesionálně, postačí ti i standard ze SOHO segmentu.

záleží skutočne na tom,či to bude používané v profi praxi,alebo len na domáce "hranie sa " s 3D,pokial na profi použitie,tak intel a grafika nvidia quadro séria/ati fireGL-firePRO-fireStream a dodatková renderovacia Caustic RT/FX ,Mitsubishi 5000 Visualize a podobná karta,pokial na domáce "hranie sa",tam stačí ako už bolo spomenuté v predošlom príspevku bežná výkonná "herná" 3D grafika......