Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr routeru do 800 Kč

Dobrý den,
potřebujeme vybrat wi-fi router cca do 800 Kč, jde o spolehlivost a stabilitu na běžný provoz... sdílení internetu pro 4 PC a nějaké to kopírování po síti, občas nějaké hry po LAN, uvítal bych doporučení podle zkušeností v této cenové relaci a pokud možno z alfacompu ( http://www.alfacomp.cz/php/index.php?eid=15L142087 2Z90UB ), skladem v Brně, děkuji za rady. Podle recenzí vycházejí dobře i levné modely Tenda, má s nimi někdo zkušenost?

Kandidáti jsou v anketě.

Co a kde je potřeba nastavit s tím MIMO, výběr padl právě na ten TP-LINK a síla i kvalita signálu je velice dobrá, ale přenosové rychlosti dost kolísají, od 10Mbps až po 130Mbps, chvíli internet jede v pohodě, za chvíli trvá načítání stránek jako na vytáčeném připojení, kde může být problém?