Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet na notebooku nefunguje (rozvrtal jsem to)

Dobré odpolende, mám probém s bezdrátovým internetem v notebooku, když dám hledát síť tak mi to nic nenajde :( ale na PC mi to funguje(kablema to mam do routru napojene)
router je TP-link, notebook je acer aspire one
jo a internet mi tam předtím jel ale ja sem nedopatřením (a také zvědavostí) sem si něco přenastavil v nastaveni internetu (bohužel sem naletěl na nějaky fake a celý sem si to posral) tak k nám přijel provident internetu a vše dal do kupy, také řikal že by nam měl šlapat i na noťasu internet ale nejede... nechci mu znova volat tak se radějí obracím na vás

Změna předmětu, původně: Internet na notebooku (host)

A co kde presne si rozvrtal? Nieco si vrtal aj v notebooku?
Mas v tom notebooku vobec zapnute WiFi? (notebook na to ma zvycajne nejake tlacitko a nejake svetelko ktore signalizuje zapnute wifi)

Ked chces skontrolovat ci je povolene WiFi na routeri budes muset vojst do nastaveni routera, to sa robi v normalnom PC pripojenom kabelom, spustis internet explorer alebo mozillu a napises tam IP routera (neco ako 192.168.neco.neco), bude to chciet meno a heslo, to je v navode k routeru, je to tam snad aj nakreslene s obrazkami. Potom si najdes nastavenie Wireless a skontrolujes ze je Enabled. Ale toto nastavovanie lepsie bude ked zavolas tomu odbornikovi, on ti to mozno povie aj cez telefon ze co mas robit, ptz on bude vediet zhlavy jaku ti nastavil IP a co tam nastavil u WiFi.