Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Seznam.cz Email - někdo mi ukradl schránku

Mám problém.Někdo mi ukradl před měsícem email lil.rafi4@seznam.cz a i změnil kontrolní otázku.Vůbec nevím co dělat,protože jsem tam měl i docela důležité věci.Zkoušel jsem už kontatovat podporu seznamu a nic mic neřekli jen pres formular.Neni nejaky zpusob jak ho zjistit?

Změna předmětu, původně: Seznam.cz Email (host)

Zjistil jsem az pred mesicem,protoze jsem predtim nemel nejaky cas pristup na Internet.Mám nový NTB,ale na starym pc jsem se prihlasoval jen ja sam a nikdo jiny tam nechodil ani kamosi,pribuzny atd a stary pc mam porad doma.Na helpdesk jsem uz psal,ale tam rekli,ze to jde jedine pres formular a nijak jinak.