Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je bezproblémová přenositelnost MS Outlook PST mezi verzemi MS Office 2003, 2007, 2010?

Přeji hezký den všem!

Mám dotaz na praktiky a znalce MS Outlook. Pokud je v Outlooku používán pouze kalendář a kontakty (ne poštovní účet atd.), stejně data ukládá do PST souboru.

Je přenositelnost PST souboru zcela bezproblémová mezi verzemi 2003, 2007, 2010?
Doufám, že MS zase nevymyslel nějaký nový hyper-super formát se stejnou příponou PST, která znemožňuje použití PST souboru od vyšších verzí do nižších a obráceně od nižších do vyšších verzí.

Uvažuji, raději nad dvěma PST, jeden na kalendář a druhý s kontakty. Chci věřit, že v případě sesypání se PST bude oprava snazší a nepřijdu o data. Jaké jsou vaše praktické zkušenosti?

Ještě mě zajímá, jak tato data spravujete a zálohujete.
Nabízí se doplněk pro aplikace Outlook 2007, 2003 a 2002: Zálohování osobních složek.

Předem díky za podnětné rady. ;-)

Ahoj mife, díky za reakci.
PST se při prvním otevření v Outlooku zavede ručně a Outlook si pak určitě pamatuje cestu. To ruční otevření = vlastně import.
Zkusil jsem starý PST s poštou, z roku 2007 a snad je to z Office 2003 a verze 2010 to bez problémů otevřela (poštu, vyzkoušel jsem). Nevidím však záznamy v kalendáři a úkoly, které tam 100% byly a proto vznikl dotaz v tomto vlákně.

Upřesnění:
Cílem tedy je, využívat Outlook jen pro Kalendář, Kontakt, Úkoly. Pošta běží v Thunderbird Portable.

Odpoved znie nie, problemy su takmer vzdy (este som asi nezazil migraciu, kde by slo vsetko tak jak ma).
Zalohu robim u zakaznikov zalohovanim celych outlook foldrov nakolko MS nebol schopny za tie roky vyvinut spolahlivy nastroj na zalohu a migraciu celych uctov. Zlaty Mozbackup.
V roku 2010 som premigroval niekolko desiatok ludi z MS Outlooku na Thunderbird a cca 70-80% si prechod velmi pochvalovalo, zvysok este bedaka a spomina s nostalgiou na 'velky' Outlook, pre mna ako admina je vsak starsotlivost o Thunderbird ovela lahsia ako starostlivost o Outlook.