Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladače Nvidia

Dobrý den,potřeboval bych poradit pořídil jsem jsi novou graf.Kartu GTX295 a nainstaloval jsem si nejnovejší ovladače,a v ovladačích mě zmizela nabídka nastavení více monitorů(potřebuji naklonovat obraz na dva monitory).Zkoušel jsem i starší ovladače a beze změny.Dříve jsem měl grafiku gts250 a na ovladačích tá možnost byla.Prosím o radu jak je to možné že ta nabídka neni a popř.co mám dělat abych mohl mět obraz stejny na obou monitorech?Děkuji

Nejnovější ovladače jsem stahl a funguje to,že používam dva monitory jako jeden,ale potřeboval bych to nastavit aby fungovali zvlášt.Nevíte jak na to?Dříve jsem zadal v ovladačích klonovat a bylo to vyřešené.