Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ze zdrojového souboru nebo disku nezle číst

Dobrý den,
mám takový menší problém. Kamarád mi vypálil jeden velký soubor (6 gb), a v total commanderu mi ho rozdělil na 6 částí. Na jedno DVD mi vypálil 4 části a na druhé DVD mi vypálil 2 části.. Vypálení OK, vyzkoušel to kopírovat z DVDček na jiný PC (Windows XP) a vše klapalo bezvadně.. Pak ty DVDčka půjčil mně, a mně při kopírování hází chybu "Ze zdrojového souboru nebo disku nelze číst", skočí mi to po každé v polovině kopírování jednotlivých souborů.. Už nevím co s tím.. Mám MS Windows 7 Professional 32-bit.. Neumí mi někdo poradit? Děkuju

Říkám, chyba v DVD to asi nebude.. Už se to na jeden počítač (ale s jiným OS) kopírovalo, jen mně to takhle blbne.. A bere to perfektně všechny ostatní disky.. ať už je to minidisk, CD, DVD / dvouvrstvé DVD.. Vyčistit? No laicky ti vysvětlím jak jsem to vyčistil.. jak necháš vyjet ten držák ven, fouknul jsem párkrát dovnitř, a ten drřžák jsem očistil od trošky prachu... Ale i přesto mi to dělá..