Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Key spy

Dobrý den, nevíte prosím o nějakém programu, který zaznamenává údery na klávesnici? Ráda bych měla nad svým PC kontrolu i mimo mojí přítomnost..
Za odpovědi konkrétně na tuto otázku, mimo orálních kázání předem děkuji!

touha mít cizí chování na počítači pod svou kontrolou se dá buď označit jako ... ale, škoda slov.

u podobných free programů ani instalující domácí samoadmin nemusí tušit, jakými daty/hesly z pc si nechal neznámý dobrodinec za program zdarma zaplatit.

i takovýto skrytý program se dá hloubavějším uživatelem odhalit - následky nejspíš nepůjdou přejít mávnutím ruky.
to vynechávám případy, kdy se hloupější programy v českém prostředí prozradí samy.

jednotliví uživatelé mají mít vlastní účty (přihlášení), a jim přiřazená uživatelská práva podle svéprávnosti. tím má každý přiměřené soukromí.
je pak na osobě s účtem správce, jak s tím naloží.