
Nero8 nejde provést změna jazyka
Dobrý večer nemůžu změnit jazyk v Nero Control Center vypadato jako kdyby bylo nastavení uzamčené nejde kliknout na šipku za jazykem tak abych mohl změnit jazyk jak mám prosím postupovat děkuji za radu.
A ptri instalacii Nera si zvolil ze instalovat vsetky jazyky? (teda ak sa to tam da volit, ja zhlavy neviem).
Já už jsem tam měl jazyk český ale nějak jsem v tom hledal na vypalování disku a asi jsem něco změnil a mám tam jazyk anglický a nevím jak to vrátit dík
http://www.nero-download.cz/cz/58/navod-k-nero/nas taveni-burning-rom/
Tohle to bude asi na jinou verzi nera protože záložku Jazyk/language tam nemam a všude na forách atd. píší že jazyk jse přenastavuje v Nero Control Center zatím děkuji.
Co obnovení sytému?
index.php
Ano do tohoto nastavení jsem se dostal ale kliknout na změnu jazyka nejde vypada to jako by bylo nastavení zamkle.
ještě se mi to nepodařilo pořád to mám v angličtině poraďte dík
Stihnuls to teda za ty tři týdny přeinstalovat (volitelná instalace, vybrat jazyky)?