Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potřebuji poradit při výběru telefonu

Ahoj. Vím že toto téma úplně tak nezapadá do kategorie ohledně pc, ale mám dilema. Budu kupovat telefon a rozhoduji se mezi: HTC wildfire a LG gm360 viewty snap.
HTC je všeobecně vybavenější, ale má o hodně míň kvalitní foťák, výdrž je podle komentářů také o něco slabší a má mslé rozlišení displaye, díky kterému má hrubší (prý viditelný rastr), interní paměť 512MB. Má ale zase Wifi a GPS a větší rozmanitost pohybových senzorů, což všecko chybí LG. A ještě k tomu má 32 MB interní paměť a podl komentů, když do LG dáte hodně písniček tak mobil načítá pomalu, po stránce designu se mi víc líbí LG. Máte s tím osobní zkušenosti? Co byste být mnou vzali Vy? Díky všem za odpovědi

Wifi má. Foto má asi těch 3,2 mpx, což podle mě bohatě stačí, hlavní je, že má autofocus. Jinak má: kvalitní konstrukce, dlouhá výdrž baterie, slíben upgrade Androidu na verzi 2.3. Určitě bych ho doporučil raději, než ty 2 výše zmíněné.

teďka jsem narazil na článek kde jsou i zmiňované fotografie a nic moc. Né že bych byl fotograf ale čekám něco málo více. wifina je chválihodná a co se týče výdrže, tak prý podprůměr. Při běžném používání vydrží tak den bez nabíječky

Mám Wildfire ale že bych s ním byl nějak spokojený se říct nedá. Krátká výdrž baterky, komplikované nastavení telefonu. Asi už jsem na to starej. Jsem prostě zvyklý na klasické Nokie.

nesouhlasím. Mám pár dni wildfire, a funguje podle mých představ. Pomalý není (možná je to mým okamžitým upgradem na Android 2.2 a odstraněním nepotřebných aplikací), co se výdrže týče -> v pátek jsem ho vytáh večer z nabíječky a dnes (úterý) je kapacita baterie 32%. Mám vyplý 3G, cca hodinu+ denně na wifi. Displej na HD2 je jiná liga, ale ani s wildfirem nemám problém.

Za relativně pár korun je to dokonalé zařízení. Nic s androidem však nenazývám telefonem :-)