Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s vypalováním

Nevím jestli se jedná o softwarovou nebo hardwarovou chybu, ale nejfunguje mi vypalování..
"Program Windows Media Player nemůže dokončit vypalování, protože disk není kompatibilní s vaší jednotkou. Zkuste vložit jiný typ zapisovatelného média nebo použijte disk, který podporuje rychlost zápisu kompatibilní s vaší jednotkou."
A podobné keci přes nero atp..
Když dám aktualizovat ovladače tak mi to píše že jsou aktuální. Při vypalování asi pomocí windows jen přetáhnutí a vypálit mi to píše že potřebuji nový firmwire.

Jedná se o DVD-ROM viz obrázek (ODKAZ)

www.ulozisko.sk/obrazky/381503/Bez_nazvu.jpg

Toto už jsem zkoušel několikrát a bohužel ani to nepomůže.. Předpokládal že se spíše jedná o Softwarovou chybu.. Ten firmwire nebo ovladeče aktuální přímo nato .. nebo že to kazí ta druhá mechanika :-) Tedy aspon doufám ;-)

mi to píše že potřebuji nový firmwire....
cca 2 roky staré a do nedávna chodila.

Jak donedávna chodila, tak nové firmware určite nepotrebuješ. Neco sa udialo od okamihu "donedávna".

Co to bolo vieš iba Ty. Iba taká domnienka na základe výroku " podobné keci přes nero atp "
Vysvetlujem si to tak že: " atp " značí dalšie vypalovacie softy.

A keďže dnes je nepekným zvykom balíčkovať, t.j dodať k tomu co chcem aj kopec ďalších nezmyslov, dá sa predpokladať že po instalácii množstva softwaru na palenie, budeš mať v systeme neprehladné množstvo komponentov co fungujú resp nefungujú, kdejaké emulátory kadecoho.

Myslím že Microsoft certifikaciou softwaru a digitalnymi podpismi nastúpil spravnu cestu ...

Overiť funkčnosť hardwaru na inom systeme, napr. Live Linux nabootovaný z Flash disku

ak hardware je nefunkčné, vymeniť, ak hardware je funkčné, očista alebo reinstal WIN

takto hlašky: " donedavna šlo " a ted " nejde to přes nero, nejde to přes NEVÍM CO " ... môžeš vypisovaž do nekonečna a nic nevyriešiš