Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Blikání LCD monitoru při startu Windows 7

Dobrý den, mám přeinstalovaný počítač na systém Windows 7. Při startu mě asi 4x blikne černě obrazovka, ve správci zařízení > grafická karta > záložka "Podrobnosti" - 1x blikne (ovladače na grafiku jsou nainstalovány). Poradíte někdo co by to mohlo dělat? Děkuji za komentáře.

nVidia GeForce 7600GT
LCD monitor LG

Jaka presne to je karta? (vyrobca, slot AGP alebo PCIe?)
Ovladace si instaloval ktore presne? (verzia, link)? Na chipset ktore presne? Jaku mas presne zakl dosku?
Mas Win7 32bit alebo 64bit?
- vsetky tieto otazky si musis zodpovedat predtym ako zacnes tahat nejake ovladace.

Mas v grafike strcene aj nejake ine monitory alebo TV?