Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem program skrz ovladace

dobry den
casto hledam nejake ovladace a pred chvili jsem nahodou narazil na programek kterej si sam zjisti jake ovladace nemam ,sam je stahne a pak dam jen install.
ale to je az moc jednoduche ,protoze to po me chce nejake klice...

tak bych se chtel zeptat jestli neni neco podobneho free?
a nebo jestli neni aspon nejaky program kde bych si treba skrze nejakou databazi vyhledal prislusny ovladac a nemusel sermovat s vyhladavacem :-)

predem dikes :-)

Pochopils, nic co by plnohodnotně nahradilo člověka neexistuje. Jsou sice různé udělátka, ale u nich Ti nikdo nezaručí, že opravdu stáhnou to, co potřebuješ (a že tedy dané zařízení bude opravdu fungovat), a už vůbec nepočítej s tím, že by ses od nich dočkal nejnovějších verzí ovladačů.