Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows Seven - změna klíče

Dobrý den,
prosím vás mohl by mi někdo poradit s problémkem, Mě se sesypal Windows 7 a já to dal kamarádovi a on mi ho přeinstaloval ale dal tam nějákej jinej CD key a jaksi mi to ukazalo že mam nelegalni Windowsy...a já mám notebook zakoupen již s Windowsem 7, tak jestli bych nemohl tam něják dát ten starý CD key krerý je Napsán ze spodní části notebooku. Děkuji za odpověd :)
Změna předmětu, původně: Prosím o pomoc s problémem reinst. W7. Děkuji :) (shark.jd)

Díky,ale bohužel mi to také nejde, to už jsem zkoušel...je možné že mi tam dal asi jinou verzi Windows 7...to je špatné:( takže asi reinstall na nějákou jinou verzi a zkusit ten kod co mam zespodu notebooku :)Ale děkuju lidi každý nápad ocením:)

takže asi reinstall na nějákou jinou verzi

Chápu, že je ještě asi ráno. Ještě jednou si přečti odpověď gd:

Vetsina vyrobcu dava moznost recovery (obnoveni do tovarniho nastaveni), ktera je nejvhodnejsi pro nezkusene uzivatele. Zkus se na to u sveho tajneho notebooku zeptat strycka googla.