Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze aktualozovat win 7

Ahoj potřebuju vyřešit jeden "malý" problém mám win 7 Professional x64 a při aktualizace na SP1 vše probíhá bez problémů dokud se po restartování počítače nezačnou aktualizovat soubory vždycky to vyhodí chybu fatal error c000003A applying operation 9250 of 118709 aktualizace se zasekne a jediná možnost jak se dostat zpět do win je restart PC a použití bodu obnovení před aktualizací SP1. Service pack sem stáhnul přímo ze stránek microsoftu takže instalační balíček by měl být OK!
Zkoušel sem použít google i různá fora ohledně PC a nikde sem nenašel jak problém vyřešit.
Předem děkuju za rady :-)

Ano systém pravidelně aktualizuji. a proč nedoporučuješ instalovat SP1 ? Jestli tomu rozumím dobře tak SP1 obsahuje všechny aktualizace od vydání win 7 až do vydání SP1 :?: Jinak SP1 chci prostě proto aby byl systém aktuální vím že když se u XP nenainstaloval service pack tak nešel nainstalovat třeba media player 11 net framework 3.0 a IE7 a předpokládám že v budoucnu to bude stejný i u win7

Z tych cisel urcite nikto tusit nic nebude (urcite ani ten pako v MS co taku hlasku naprogramoval), ale problem moze byt napr. v tom ze mas aktivne nejake moc snazive anti-vir alebo neco anti-neco programy, alebo si stiahol blby servicepack (pre inu platformu alebo debug symboly ktore idu len na debug verziu Win apod).
Nic nerob, nechaj to na autoupdate.