Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Google Adsense

Dobrý den chtel sem se zeptat nakej ten mesic zpatky mi zrusily ucet Google Adsense ale nwm proc na svoje reklamy sem neklikal a pravidla sem si cetl a vim 100ˇ% ze sem zadny neporusil nevite nekdo jak jim napsat aby mi ucet odblokovaly? Dekuji

Ucet ti neodblokuju, Google nezaujima kto porusil pravidla, evidentne usudili, ze pravidla porusene boli, takze si bez sance. Neviem o jednom jedinom pripade, kedy by Google vzal svoje rozhodnutie spat a poznam desiatky smutnych majitelov Adsense uctov, ktori o ne prisli.