Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Při ručním nastavení IP stále nejde internet

Dobrý mam takový problem mam nastaveni IP adresy ze servru DHCP autamaticky ale ja si ji potřebuju nastavit ručně jako je IP , maska pod sitě atd. a když to udělam tak se nelze připojit že neni sit k dispozici .Problem je v tom že mi spomalili internet kvuli tomu že nevykazuji na IP žadnou činost poněvadž ji nemam nastavenou ručně .
Změna předmětu, původně: internet (shark.jd)

no od poskytovatele mam ručně ale když sem předělaval win 7 tak se automaticky připojil k internetu bez jakehokoli problemu aniž bych to musel vypisovat tak sem to neřešil až ted pravě mam s tim abych si to nastavil sam a to mi nejde