Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Export do pdf/a

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, zda existuje nějaký freeware, který převede dokiment do .pdf/a, případně jak to udělat z dokumentu ve wordu. Na obyčejné .pdf to není problém, ale jde o .pdf/a

Díky
P.

Akorat nevidim to ve volbach (nebo jsem slepy).
Jestli to nemusi byt zadane jako parametr:

Public AutosaveFormat As Long ' Valid values: 0 = PDF, 1 = PNG, 2 = JPEG, 3 = BMP, 4 = PCX, 5 = TIFF, 6 = PS, 7 = EPS, 8 = TXT, 9 = PDF/A-1b, 10 = PDF/X, 11 = PSD, 12 = PCL, 13 = RAW
?

Nikdy jsme to zatim nepotrebovali.