Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Divné chování pc

Měl jsem v pc trojana ,tak jsem přeinstaloval windows (xp) a ňak mě to blbne třeba mě nejde zapnout skype nejdou instalovat online hry napříklal league of legend a blbne mě firewall vubec nejde zapnout a když se snažím otevřít tu tabulku kde se dá zapnout, tak se neotevře ani nereaguje .Chci vás poprosit o nějakou tu radu předem děkuju
Prosím pošlete mě odpověď na email Honza1210@seznam.cz

Mě se takhle už těžko radí když nějaký čas už nemám XPčka.. ale jestli ti nechybí .NET framework, dále pak microsoft visual redist x86. Bez toho ti to moc dobře nepojede. Podívej se zda to v PC máš (Měly by být v Nainstalované programy nebo tak nějak). DirectX 9.0c a stahuj to přímo ze stránek microsoftu.