Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s pripojením USB kľúčov

Dobrý deň, chcem vás poprosiť o radu - po pripojení USB kľúčov do PC mi všetko zmení čo je na kľúči na zástupcov zložiek (viď foto v prílohe) pričom umiestnenie mi ukazuje napr zložka Foto je %windir%\system32\cmd.exe /c "start %cd%RECYCLER\6BCFEFE7B39416BAC43318CEACC04CC4.exe& &%windir%\explorer.exe G:\Foto"

Ak na pripojenom USB vytvorím novú zložku napr Film tak tá sa zmení až po odpojení a pripojení znova do PC na zástupcu. Ak dám otvoriť nejakú zložku na USB kľúči tak sa tá otvorí ale najprv mi vybehne malá čierna obrazovka s názvom súboru otvorí sa mi zložka aj veci ktoré tam sú a môžem s nimi pracovať, avšak po pripojení USB na iné PC sa zložky nedajú vôbec otvoriť vypíše sa mi „cesta neexistuje alebo sa nejedná o adresár“

Na PC(v prílohe údaje o PC) som nerobil žiadne zmeny nič som neinštaloval nové. Deň pred touto zmenou som zadal start -> spustit -> cmd "ipconfig /release" a potom "ipconfig /renew".

Skúšal som aj cez obnovenie systému, vrátiť PC do predchádzajúcich dni ale opakuje sa mi ten problém znova
Ďakujem vám

Takto: http://pc.poradna.net/a/view/380552-prohlednuti-po citace-na-skodnou-v-programu-superantispyware

Ale najprv chod do tentopocitac - hore v menu Nastroje - vlastnosti priecinka, tam na druhej karte si najdi a) zobrazovat skryte subory, b) zobrazovat systemove subory, obe povol, a pozri sa na ten USb stick, musis potom vidiet aj tie povodne zlozky (t.j. budes tam mat tie "Fotky" 2x, raz ako fake to co vidis teraz, a druhykrat skutocne fotky). Ked nie tak stiahni totalcommander a v jeho nastaveniach si povol zobrazovanie skrytych a systemovych suborov, a pozri sa na USB stick ci vidis aj originalnu zlozku s fotkami.
Alebo si tie fotky a vsetko z USB sticku vykopiruj niekam inam, aby si po odvirovani sa k tym datam dostal.