Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem KUPA ultrazoomu

Zdravim,

Potrebujem poradit pri kupe ultrazoomu

Rozhodujem sa medzi timito dvomi:

Panasonic lumix FZ100 alebo FUJI HS10

Panasonic je novsi no zas fuji bol fotak roku, ak mate nejake skusenosti s hociktorym stimito dvomi alebo ste fotograf ktory sa tym zaobera ocenim kazzdu jednu radu

vopred dakujem

Fotím síce viacmenej rekreačne, ale mal som Panasonic FZ10, teraz FZ30 a keby som si mal kupovať nový foťák, tak idem zase do Panasonicu (keď teda odmyslím pokukovanie po zrkadlovkách). Tá FZ100 z môjho pohľadu nevyzerá zle.

Edit: http://www.digineff.cz/art/jaknato/prepaly_srovnan i.html
Zaujímavé porovnanie kvality zrkadlovky a kompaktu. Nemusíme s tým súhlasiť, ale stojí za prečítanie aspoň pre nás amatérov.