Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém v IncrediMail 2.0

Ahojky,
používám poštovního klienta IncrediMail 2.0. Narazila jsem na tento problém.
Nevím, jak docílít vložení kopírovaného textu.
Např. zkopírují část textu z dokumentu či jinde, v tělu e-mailové zprávy dám příkaz vložit (paste), nic se neděje.Nabídka vložení je sice podsvícená, ale nic se při zadání příkazu nevloží. Jediná možnost, přetáhnout myší text z okna dokumentu přimo do rozepsaného e-mailu. Prosím poraďte, pokud jste se s tím někdo setkal. Díky moc.

Type "regedit" in your Search or Start box. When you open the registry click on HKEY_CURRENT_USER --> Software --> Microsoft --> Windows --> Current Version --> Internet Settings --> Zones. When you get to Zones, you should see 6 sub-menus.. a funny looking "L", 0, 1, 2, 3, and 4. DELETE the L. Reboot your computer, PROBLEM SOLVED. Hope this helps.

Spustit regedit, proklikat se na Zones, když tam bude zóna s šíleně vypadajícím L, smazat ho, restartovat.

hm, taky tam podobná nabídka jako v IE není. Ikony v registru jsou všechny stejné (rozsypaný čínský čaj, nebo "ab". Nic tam nevyčnívá z "normálu". Já jsem asi před 14 dny přeinstalovala PC - kvůli hardwaru. Nainstalovala nový IM - a od té doby mám problémy. Asi se budu muset vrátit "zpátky na strom", tj, o několik verzí zpět. Dokonce jsem se na www.slunecnice.cz přečetla, že se této verze někteří chudáci nemůžou ano zbavit - nejde jim uninstal. Já jsem s tím ale problém neměla - ale ani po opakované insalace se očekávaný výsledek nedostavil. Takže to asi tzv. "vytěpu do pryč" a házím na celý IM bobek - Z VYSOKA. Tobě, samozřejmě, děkuji za čas, který jsi obětoval kvůli mému PROBLÉMU :) Ještě jednou díky. Daisy