Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Wifi antena

Zdravím
Chtěl bych se zeptat jestli se dá na pc nějakým způsobem zjistit síla signálu wifi připojení.
Prostě mě zajímá jestli mám otočenou antenu v nejlepší poloze.Včera tu byli antenáři a otočily mi s tím a net mi neběží už jako před tím.
Díky

Ak mas na pocitaci konektor pre pripojenie externej anteny, tak by si teoreticky mohol zistit silu signalu. Je ale celkom mozne, ze rovnako to nastavovali aj antenari, preto to ide tak "dobre". Spravnejsie je to nastavovat podla parametra kvality signalu a nie jeho sily.