Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pasuje grafika do tejto zakladnej dosky?

dobry den, potreboval by som vediet podla coho zistim ci bude graficka karta pasovat do mojej zakladnej dosky. Uvazujem nad kupou tejto grafiky: Sapphire Radeon HD 6870 1GB DDR5, a mam zakladnu dosku od Asrock s podporou PCI expres 16. Bude ju tato zakladna doska podporovat? alebo musim kupit aj novu zakladnu? Za vasu radu Vam vopred dakujem.

Nepíšu že by nepasovala,ale je nevhodná, vyžaduje rychlejší/výkonnější procesor.
S 5670 hry určitě na malé detaily při tom rozlišení hrát půjdou.
(ovšem žádná sláva to nebude)
A ani nevím co jsi používal za grafiku do teď.

praveze doted som nemal ziadnu iba coje integrovana na doske, preto som uvazoval nad kupou nejakej dobrej grafiky na hry ktora by mi isla na mojej zostave.

A neviete poradit taku graficku ktora by mi isla ale je lepsia od tej HD 5670cky,?? (Aby hry isly na vyssich detailoch ako na 5670)