Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sekaní PC při hraní her

Zdravím mam problem že se mi sekaji hry např.Mafia2,PrisonBreak,CSS, a nevim čim to je,ovladače mam nejnovější,teploty sou taky v poho.
Moje sestava:Intel core 2duo e7600 3.07Ghz
Základní Deska:Acer EG43M
Grafická Karta:nvidia geforce gt320 1GB
Ram:3GB
HDD:640gb
OS:win7 64bit

GeForce GT 340, což je v podstatě přejmenovaná karta GT 240 disponuje 96 CUDA jádry, 128bitovým paměťovým rozhraním a 512/1 GB paměti typu GDDR3. Její jádro běží na 550 MHz, shadery na 1340 MHz a paměi na 1700 MHz. Konektivitu obstarávají porty Dsub, DVI a HDMI.

Tady máš test k porovnání výkonu -

http://pctuning.tyden.cz/index.php?option=com_cont ent&view=article&id=16191&catid=28&Itemid=59