Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přenos dat z PC do netbooku přes Wi-Fi

Ahoj, jde to něják udělat, abych mohl z PC přenést data do netbooku přes Wi-Fi? PC mám připojený k Wi-Fi routeru kabelem a netbook přes Wi-Fi. Chci si do něj přenést větší množství dat, ale nemám žádnou flashku ani externí HDD a DVD do netbooku nedám.

Předem děkuji za odpovědi.

No tak snad máš vytvořenou klasickou síť, ne? Předpokládáým, že máš Windows, tak rozklikni ikonu Okolní počítače, vidíš tam něco? Nejdřív ale nasdílej nějaké složky (pravé tlačítko na složce - Sdílení)