Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obal na tiskárnu

Nemohu sehnat protiprachové pokrývky na tiskárnu. Jsou z takového tvrdšího igelitu a dříve byly k dostání všude stejně jako na obaly na kopírku. Strýc G. ani teta Jyxo nepomohli. Jinak bych měl konkrétně zájem o obal na HP 1220 a 3392.

Díky za případný tip.

Mohli by to mít v nějaké prodejně s kancelářskou technikou, ale dost pochybuju že se to ještě vyrábí. Co tak koupit tvrdší igelit a vystříhat ho dle chuti a tím to přikrývat.. Je to ale vůbec nutné?
Připomíná mi to našeho souseda co zakrývá všechno, monitor přikryje dečkou a reproduktory a myš zabalí do igelitového sáčku.

Doktor Vlach zrovna říkal, že ho ani tak nezajímá osud kuchařky, jako co bude s obědem, když dědeček vstoupil. Teta Kateřina se mu s výkřikem vrhla vstříc (...). Snažila se ho zabalit do přikrývky z velbloudí srsti, ačkoliv měl na sobě ještě mokrý gumový pl᚝. To neměla dělat. Nejen že je to nesmysl balit někoho do přikrývky i s kloboukem, ale dědeček to mimoto nemá rád. Je hrdý na své zdraví a na to, jak je otužilý, a velmi se rozzlobí, když mu někdo věnuje příliš velkou péči...