Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s minimalizací programů

Zdravím... Už delší dobu mám problém s hraním počítačových her a spouštěním programů... Po 100 sekundách se mi hra vždy minimalizuje... Nemohl by mi někdo poradit jak tento problém vyřešit. OS Windows 7 Home Edition
Změna předmětu, původně: [HELP] Problémy s minimalizací programů!!
Změna kategorie, původně: Ostatní (shark.jd)

blahopřeji.

a znovu: když to stále dělá co 100s, co ti hlásí tcpview?
co sis ujasnil třeba podle hijackthis logu, že stále běží na zbytečně pozadí?
u jakého procesu ti ve správci úloh vyskočí co 100s aktivita v %? ve správci úloh setřídíš procesy 2x kliknutím na záhlaví "cpu".

řešením problému není vždy spolehnout jen na jednoklikací nástroj, ale občas zapojit mozek.