Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ukradly mi Steam účet s hrama, a Email

Prosím vás o pomoc,měl sem stejné hesla - Nemusíte skrývat,to heslo už nepoužívám,byl to tejden po vánocích,Psal sem na steam ať zašlou nové heslo,Druhej Den > Email Špatné Heslo,Měl sem tam hry za 3800kč,Garry's Mod,Counter Strike Source,Killing Floor+3 DLC Pack,vše sem kupoval ve slevě.. a potřebuju to dostat nazpátek,.

[steampnp.png]
Neskrývejte,sou to realné údaje ale přišel sem o email a steam > Heslo <
Abych to srovnal:Potřebuju pomoc jestli nevíte co mam dělat... Tohle je můj jedinej důkaz,mam kamaráda který si obědnával jsemnou,tak prosím pomocte mi !

PS:potřeboval bych to na můj novej Email : > sionzee@seznam.cz < a dát tam své nové heslo > Získat zpět aspoň ten Steam !
Změna kategorie, původně: Programování (JaFi)

Hošiii,Odepsali mii

Hello,

Thank you for contacting Steam Support.

In order to investigate this issue, we must verify your ownership of the software and associated Steam Account(s).

If you purchased software through Steam with a credit card, please confirm the card type (Visa, Mastercard, Discover, American Express), full name, expiration date, and last four digits of the card used with the order(s).

After verifying your proof of ownership we will gladly assist you with this issue.

Potřebuju pomoc s přeložením,Překladač mele sra*ky

Napiš te mi sem co pomě přesně chtěj

Pravdepodobne nie, je mozne, ze budu chciet ien doklady, napriklad OP majitela karty a pod, cim sa dostatocne doveryhodne identifikujes ako majitel uctu.
Porpos kamosa co zvladne anglicky kontakt nech ti to vybavi, pokial to bolo platene kartou alebo z uctu a preukazes dostatocne totoznost nie je problem ucet ti vratit.

Pokud bys na seznamu dokázal dostatečně dobře vysvětlit jaké jsi měl v emailu mejly /od koho, co v nich bylo, kolik těch mejlů.../ a kdy ti někdo email sebral pravděpodobně by ti účet vrátili. Nezadával jsi tam třeba kontrolní otázku k obnově hesla ?